Kurumsal

Kurumsal

Enes Makina Endüstrisi, imalat faaliyetlerine, 1986 yılında Tekstil ağırlıklı Boyahane Ekipmanları üzerine başlamış ve gelişen dünya teknolojisini bire bir takip ederek kendisini sürekli yenilemiştir.

1999 yılında Enes Makina adıyla faaliyetlerini devam ettiren firmamız, Tekstil Endüstrisi ağırlıklı Boyahane Ekipmanları ile ilgili çalışma ve imalatlarını yenileyerek sürdürmüştür.

2004 yılından itibaren kapalı alanını genişleten Enes Makina, Makina Parkurunu da hızla yenileyerek ürün gamına yepyeni ürünler eklemiştir.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

ENES MAKİNE ENDÜSTRİ SAN.VE TİC LTD.ŞTİ. olarak ;kalite politikamız işletmemizde üst yönetimin desteği ve tüm birimlerin katkısıyla etkin sürekli ve gelişimlere açık ürün ve hizmet vermektedir,  

 Müşteri taleplerini her defasında karşılayarak ortaya çıkan gelişim fırsatlarını en etkin şekilde değerlendirmek ve kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.

 Düzeltmektense önlemeyi hedef alan bir anlayış ile etkin bir üretim yapısı oluşturmak,

 Müşteri arzu ve ihtiyaçlarından hareketle gelişen pazarlama anlayışı ve pazar payımızı sürekli arttırmak,

 İşletme içerisinde gerekli önlemleri alarak çevreye ve canlıya duyarlı olmak.  Yasal mevzuatlara uymak ve takipçisi olmak.

 Eğitilmiş personel ile yeniliklere açık ve en iyi hizmeti sunmak,

 Her zaman güvenilir bir firma olmak,

 Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,

Çalışanlarımızın tamamının katılımı ve desteği ile sektörümüzde aranılan marka olmak, beklentileri tam olarak karşılamak ve bu yolda sürekli gayret gösterip tercih edilen firma olmak firmamızın kalite politikasıdır

 

 

ÜRÜNLER